Becsengettek! (2023. szeptember 1.)

Szeptember 1-én újra ünneplőbe öltözött iskolánk. A gyerekek fekete- fehérbe öltözve töltötték meg iskolánk udvarát. A régi barátok, osztálytársak nyári élményekkel teli történeteket meséltek, míg mások próbáltak kiigazodni az új iskolájukban. Reggel 8 órakor a már megszokott módon a nyolcadikos gyerekek átkísérték elsőseinket az óvodából. Az izgatott kispajtások vidáman, boldogan lépték át iskolánk ajtaját. Ötödikeseink köszöntötték színes ünnepi műsorukkal diáktársaikat. Az első osztályosokat az iskola pólójának átadásával ünnepélyesen is iskolásokká avatták. Az első osztályosok vidám, zenés műsorra jókedvre derítették a vendégeket, pedagógusokat és a tanulókat. Hideg Marianna intézményvezető ünnepi beszédével megnyitotta a 2023/2024-es tanévet.